דף הבית >> תחומי התמחות >> מקרקעין
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה ועניין

טלפון: 04-8629678 | פקס: 04-8679760


צור קשר

מקרקעין

המשרד עוסק בכל מגוון ענף המקרקעין, עסקאות נדל"ן, החל מרכישה ומכירה של מגרשים, בתים ודירות מגורים, ייצוג וליווי רוכשים ברכישת דירה מקבלנים, מכירת זכויות בנכסים משויכים בקיבוצים, דרך עסקאות קומבינציה לבנייה ועד עסקאות הקמה וניהול של מרכזי קניות, אולמות אירועים, שכונות מגורים ויוזמות נדל"ן אחרות.
בין המיזמים הבולטים בהם טיפל ומטפל המשרד בתחום המקרקעין:

> מתחם מסחרי "ביג רגבה"
מרכז מסחרי ששטחו כ- 16,000 מ"ר מבונה למטרות מסחר, כולל חנויות ועסקים מסוגים שונים וכן סניף של סופרמרקט מגה מרשת הריבוע הכחול. משרדנו ליווה את כל ההליך של בניית המרכז ופעילות מול הרשויות השונות. לאחר מכן עסקנו בהשכרת היחידות המסחריות.

מכירת 26 סניפי סופרמרקט של האגודה השיתופית קו אופ צפון
המשרד טיפל במכירת 26 סניפי סופרמרקט של האגודה השיתופית קו אופ צפון כ"עסק חי" ליזמים פרטיים, תוך פתרון שאלות מימון, תפעול העסקים והמיסוי המעורב בכך.

הקמת בתי אבות בקבוצים
משרדנו מטפל בייזום פרוייקטים משותפים של קיבוצים, ביחד עם שותפים, בהקמת בתי אבות ו/או בתי חולים גריאטריים וסיעודיים בתחום הקבוץ.

החכרת מבנים בעכו העתיקה מטעם מינהל מקרקעי ישראל והחברה לפיתוח עכו העתיקה בע"מ
המשרד מטפל עבור החברה הממשלתית "החברה לפיתוח עכו העתיקה בע"מ" ועבור מינהל מקרקעי ישראל בפרוייקט החכרת מבנים בעיר עכו העתיקה. המשרד מלווה את הפרוייקט מראשיתו, ועסק בהכנת מסמכי האב טיפוס של: פניה לציבור לשיווק נכס בדרך של מכרז, חוזה החכרה של נכס בבעלות ממ"י, החכרת משנה של נכס בבעלות הווקף המוסלמי, ועוד. כיום מטפל המשרד בכל הפן המשפטי של שיווק הנכסים המוחכרים הן במכרז והן שלא במכרז. בנוסף, משמש המשרד כ"חברה משכנת" לאותם חוכרים עד שיסתיים ביצוע הפרצלציה ורישום הבתים המשותפים בעכו העתיקה.

עיריית חיפה
 משרדנו מטפל עבור עיריית חיפה ברישום והסדרת זכויות בנכסים שונים של העירייה.

ייצוג רוכשים ברכישת דירות מיד ראשונה (קבלן)
משרדנו מעניק ליווי וייעוץ משפטי ומיסויי לרוכשים דירות מיד ראשונה בפרויקטים השונים, בין היתר בטירת הכרמל, בחיפה ובחדרה.
 

 

כתובת המשרד: שד' פלי"ם 2, מתחם חלונות הסיטי - בניין אורן קומה 4, חיפה, 33095 | טלפון: 04-8629678 | פקס: 04-8679760

כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד גושן pyright © 2007
בניית אתרים : ססגוני