דף הבית >> חדשות המשרד

דירוג משרדנו כמוביל בתחום האגודות השיתופיות


חברת דן אנד ברדסטריט – BDI המשרד נבחר ע"י חברת דן אנד ברדסטריט, Dun & Bradstreet Israel, המדרגת את משרדי עורכי דין המובילים בתחומים שונים, לאחד המשרדים המובילים בארץ בתחום למאמר המלא >

זכייה בערר לבניית מבנה ייחודי


משרדנו זכה בערר על החלטת הועדה לתיכנון ובניה, אשר סירבה לתת היתר בניה לבניית מבנה "יורט" מונגולי. לקוחותינו ביקשו לבנות מבנה ידידותי לסביבה, הבנוי מחומרים קלים ומודרניים, קשיח ועמיד, מחובר למאמר המלא >
 

חובת תשלום חודשי לאגודה


משרדנו ייצג את האגודה הקהילתית בתל קציר בתביעה שהגישו נגדה תושבים משכונת ההרחבה בבית המשפט המחוזי בחיפה. התושבים אשר יצאו מן האגודה טענו כי אין עליהם חובה לשלם לאגודה הקהילתית את התשלום החודשי המוטל על חברים בגין שירותים שמספקת האגודה.תביעתם נדחתה, תוך שבית המשפט המחוזי בחיפה קבע כי על החברים לשלם את התשלומים החודשיים במלואם.
 

מינוי עו"ד אביתר גושן כיו"ר ממונה לאגודה השיתופית קרית חיים

עו"ד אביתר גושן סיים תקופת מינוי של כארבעה וחצי שנים כיו"ר וועד ההנהלה ממונה באגודה  השיתופית קרית חיים (ארלוזורוב) מטעם רשם האגודות השיתופיות". 
 מאמר המלא >

סוגית לשון הרע


משרדנו זכה בימים אלה בתיק שניהלנו בסוגית הוצאת לשון הרע (תביעת דיבה).
אנו יצגנו אדם אשר ריכל על אדם שלישי במסגרת שיחה פרטית שניהל עם אדם שאותו החשיב כחברו הטוב. מסתבר ש"החבר" לא היה אלא חוקר פרטי  למאמר המלא >

שכונת הרחבה קהילתית בקיבוץ אילון - חובת תשלום חודשי לאגודה


משרדנו ייצג את האגודה השיתופית הקהילתית חורש אילון בתביעת חברים אשר יצאו מן האגודה וטענו כי אין עליהם חובת התשלום החודשי לאגודה.
תביעתם נדחתה - בתחילה בבוררות בפני בורר מטעם רשם האגודות השיתופיות, כמו כן נדחה ערעורם בפני הרשם, ולאחר מכן נדחתה בקשתם בביהמ"ש המחוזי בחיפה לביטול פסק הבוררות.
נפסק סופית כי על החברים לשלם את התשלום החודשי לאגודה.

 
גושן משרד עורכי דין למקרקעין

תביעה כנגד רשות מקרקעי ישראל בשל רשלנות בטיפול בשינוי ייעוד


משרדנו זכה בדצמבר 2015 בתביעה שהוגשה על ידינו כנגד הרשות מקרקעי ישראל בגין רשלנות בטיפול בשינוי יעוד של נכס מסחרי בזיכרון יעקב.
התובע זכה בפיצוי בסכום של מעל- 600,000 ₪. 
 
גושן משרד עורכי דין למקרקעין

אגודה קהילתית בקיבוץ רמות מנשה - תביעה בגין פגיעה בפרטיות


משרדנו ייצג את האגודה השיתופית הקהילתית בקיבוץ רמות מנשה, בתביעת גננת שטענה כי בירור טלפוני אצל מעביד קודם ללא הצדקה בנסיבות העניין - היווה פגיעה בפרטיותה ועבירה על חוק הגנת הפרטיות. התביעה נדחתה, ונפסק כי בנסיבות העניין היה רשאי המעביד לבצע את הבירור, ולא היה בכך משום פגיעה בפרטיות התובעת. 

 
גושן משרד עורכי דין - פסקי דין

תביעת 11 משתכנים בהרחבה כנגד הרשות למקרקעי ישראל


בימים אלה הוגשה ע"י משרדנו תביעה של כ-10 משפחות משתכנים כנגד רשות מקרקעי ישראל, בסכום כולל של 7 מיליון ₪, בגין התרשלות הרשות בטיפול בהרחבה במושב במרכז הארץ. 


 
גושן משרד עורכי דין למקרקעין

הרחבה קהילתית במושב היוגב


משרדנו מטפל בהרחבה קהילתית של 52 יחידות דיור (שלב א') במושב היוגב. הפרוייקט עומד בשלב תחילת עבודות פיתוח ותשתית על פי מכרז שהוציאה המועצה האזורית עמק יזרעאל.

 
גושן משרד עורכי דין למקרקעין

היישוב נס עמים - הסדרת דרכי גישה 


משרדנו סיים ניהול תביעה הכרוכה בגידור היישוב נס עמים והסדרת דרכי גישה אלטרנטיביות לתושבי הכפרים השכנים וגישה לעיבוד חלקותיהם החקלאיות. המשפט שהחל בצו מניעה זמני למניעת מעבר השכנים הסתיים בהסדר פשרה שאפשר את גידור היישוב וקיבל תוקף של פסק דין. 
 
גושן משרד עורכי דין למקרקעין

אחוזת סנדרין בע"מ - עתירה מנהלית


משרדנו ייצג את אחוזת סנדרין בע"מ בעתירה מנהלית אשר הוגשה על ידי קיבוץ לוחמי הגטאות מתוך מטרה למנוע את מתן רישיון עסק להפעלת אולם השמחות אשר מופעל על ידה. בית המשפט קיבל את טענותינו הן לענין דחיית העתירה מחמת שיהוי בהגשתה, הן מחמת השתק שיפוטי, והן לגופו של ענין, תוך חיוב העותרים בתשלום הוצאות בסכום משמעותי.

גושן משרד עורכי דין למקרקעין

מינוי עו"ד עידן חמו ממשרדתנו כחבר בוועד הממונה המני שך אסם הגליל - מכון תערובת של מושבי הגליל, אג"ח שיתופית בע"מ


עו"ד עידן חמו ממשרדנו מונה ע"י רשם האגודות השיתופיות כחבר בוועד הממונה הזמני של האגודה השיתופית "אסם הגליל - מכון תערובת של מושבי הגליל, אג"ח שיתופית בע"מ", אשר בה חברים 34 מושבים מהגליל העליון, למאמר המלא >
גושן משרד עורכי דין למקרקעין

הרצאת עו"ד אביתר גושן ביום עיון יחסי מועצבה אזורית ישוב כפרי - הילכו שניים יחדיו?


בתאריך 26.12.2017 צפויה להתקיים הרצאתו של עו"ד אביתר גושן המיועדת למנהלי קהילות, חברי ועדים ובעלי תפקידים במגזר הכפרי בנושא: "המעטפת המשפטית בגבולותיה מתנהלים הקשרים והיחסים בין המועצה האזורית ויישוביה". למאמר המלא >

גושן משרד עורכי דין למקרקעין

חדשות המשרד

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה ועניין

טלפון: 04-8629678 | פקס: 04-8679760


צור קשר

עמוד:
 

כתובת המשרד: שד' פלי"ם 2, מתחם חלונות הסיטי - בניין אורן קומה 4, חיפה, 33095 | טלפון: 04-8629678 | פקס: 04-8679760

כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד גושן pyright © 2007
בניית אתרים : ססגוני