דף הבית >> תחומי התמחות >> הרחבות ושכונות קהילתיות בקיבוצים
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה ועניין

טלפון: 04-8629678 | פקס: 04-8679760


צור קשר

הרחבות ושכונות קהילתיות בקיבוצים, מושבים וישובים קהילתיים

המשרד רכש התמחות מיוחדת בליווי משפטי של הקמת הרחבות / שכונות קהילתיות בקיבוצים, מושבים וישובים קהילתיים.

טיפולנו בנושא החל כבר לפני כ- 20 שנה, כאשר הנושא היה בחיתוליו, ומשרדנו טיפל בהרחבות הראשונות באיזור הגליל התחתון (אלון הגליל, קיבוץ הסוללים וכו').

משרדנו מתמחה במקרקעין בכלל ובבניה הקשורה לקיבוצים, מושבים ויישובים קהילתיים בפרט, ונבחר לשנים 2011-2013 ע"י חברת  BDI כמשרד מוביל בישראל בתחום האגודות השיתופיות. בנוסף, נבחר לשנת 2011-2016 ע"י חברת Dun & Bradstreet Israel  כמשרד בולט בישראל בתחום האגודות השיתופיות.

יש לזכור כי פרויקטים של קליטה, בניה ושיוך מגרשים בתוך שטח הקיבוץ הינם פרויקטים מורכבים ובעלי סיכונים שונים ומגוונים.

במסגרת פרויקטים אלו ניהל משרדנו מו"מ עם הקיבוצים על הסכמי ההצטרפות, שיוך, תיאום בניה ושיפוצים, ניהל מול ייזמים מו"מ על הסכמי בניה, והסכמים מול קבלנים, ומסמכים רבים אחרים אשר החברים הנקלטים מתבקשים לחתום עליהם במהלך הפרויקט.

משרדנו מעורב בין היתר בפרויקטים של קליטה ובניה בתוך שטח הישוב שלא בדרך של שכונה קהילתית מסורתית הנספחת ליישוב וגם בפרויקטים של שיוך חוזי בקיבוצים.

משרדנו מטפל גם בשיוך דירות בקיבוצים, בשיוך נכסים יצרניים, ובגיבוש נהלים של קליטה לחברות, בניה מרוכזת או עצמית, העברת זכויות, הורשה, השכרה, קליטה ואורחות חיים באופן כללי, וצברנו ניסיון רב בתחום.

בנוסף נותן משרדנו לווי שוטף לניהול הקהילתי ו/או המוניציפאלי של קיבוצים מושבים וישובים קהילתיים (בין היתר: הקיבוצים איילון, הסוללים, לוטם, יחיעם, הישוב הקהילתי רקפת,  מושב היוגב, ועוד), כך שאנו מצויים גם בהיבטים המוניציפאליים של ניהול היישוב.

לצפייה ברשימת הפרויקטים בהם טיפל ומטפל משרדנו לחץ כאן

 

כתובת המשרד: שד' פלי"ם 2, מתחם חלונות הסיטי - בניין אורן קומה 4, חיפה, 33095 | טלפון: 04-8629678 | פקס: 04-8679760

כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד גושן pyright © 2007
בניית אתרים : ססגוני